Apie

201

Manau, kad fotografijos, kaip ir kitų meno dalykų reikia ilgai mokytis. Gerais muzikantais tampa tie, kas pradėjo groti muzikos instrumentu nuo 3-4 metų. Tad ir fotografu tampama tik fotografuojant ir gilinant savo žinias ilgus metus. Fotoaparatas mūsų instrumentas, kurį reikia valdyti. Jei tik spausime mygtuką gausis viena nata, lyg grotume do do do. Tuo tarpu muzika gaunasi tik gerai įvaldžius instrumentą.

Fotografuoti pradėjau nuo šešerių, kai tėtis man padovanojo savo fotoaparatą. Tais laikais nebuvo automatinių fotoaparatų, visus parametrus reikėjo nusistatyti pačiam. Nuo to laiko fotoaparato nebepaleidau iš rankų. Paralelei mokiausi dailės iš pradžių dailės studijoje, po to Vienožinskio dailės mokykloje, po to Vilniaus dailės akademijoje baigiau dizaino studijas. O prieš 9 metus pradėjau dėstyti fotografijos disciplinas. Mokydama kitus mokiausi ir pati.

Man labai svarbi fotografijos emocinė pusė. Jei jos suteikia geras emocijas arba priverčia susimąstyti to pakanka. Susilaukus  vaikų pradėjau juos fotografuoti. Būtent jie išreiškia emocijas nevaidindami ir nepozuodami.